Piczo

Log in!
Stay Signed In
Do you want to access your site more quickly on this computer? Check this box, and your username and password will be remembered for two weeks. Click logout to turn this off.

Stay Safe
Do not check this box if you are using a public computer. You don't want anyone seeing your personal info or messing with your site.
Ok, I got it
FİZİK TEDAVİ <>TIBBİ MASAJ   >>>HASTALARIN   EVİNDE TEDAVİ. SADECE HASTALAR İÇİN<<<   İSTANBUL   FENERBAHÇE
Sabah jimnastik ve dinç olma
Doğu Çin'deki   Nancing 'de yaşayan yaşlı Çin dede Guo Cairu,sabahları ((tai-çi)) jimnastikleri yapar.Her sabah bu yaşlı dede parkta değişik egzersizler yapar ve bu egzersizler dans hareketlerine benzer.Ancak 106 yaşındaki Çin yaşlı dede dansla ilgilenmemektedir.O ((tai-çi)) jimnastiğiyle uğraşmaktadır.
SABAH JİMNASTİĞİ VE DİNÇ OLMA
                                    SABAH JİMNASTİĞİ VE DİNÇ OLMA

                      İnsanın hareketli ve aktif olmasının nedeni ne?
                              Sabah Jimnastiği yapmasıdır.
  **Asansörü kullanması,merdiven kullanması ve en fazla 3-5 kat çıkması
  **İşi yakınsa yürüyerek gitmesi
  **İşte bazen yapılması gereken fiziksel hareketler ve işyeri yapması  
  **Akşam temiz havada yürüyüş yapması
  **Evde bazı işleri yapması
  **Tatil günlerinde yazlık evlerine gitmeleri,balık tutmaları,ormanda gezmeleri,aile   ile birlikte temiz havada piknik yapmaları

**********************************************************************************


                                                  SABAH JİMNASTİĞİ


  Her sabah10-20 dk sabah egzersileri yapılmalıdır.Her sabah yapılmazsa ve ya yapılmak istenmezse haftada en az 3 kere yapılmalıdr.Böylece kalp ve vucüt dinç olur.
  Sabah jimnastiği en az yapılıyorsa,arabada çok oturuyorsa,işte çok oturuyorsa hafta sonları   ya deniz kenarında ya da parkta sabahları 1-3 saat egzersiz yapılmalıdr.Yapacağı nir ççok şeyi,egzersizleri dokotora danışarak yapılmalıdır.Böylece hafta içinde vucüt dinç olur!
SABAH JİMNASTİĞİ
NOT:   Lütfen sitemdeki yazıları başka bir yerde yayınlayacak,kopyalayacaksanız altında kesinlikle sitemin adres linkini ve ya adımı yazınız.
Başa dön
Başa dön